Egea Cross Reklamı Yayınlandı

By on 17 Nisan 2021
Egea Cross Reklam Filmi 1

2019 ve 2020 yıllarında olduğu gibi, 2021 yılının ilk 3 ayında da tüketicinin en çok tercih ettiği marka olan Fiat’ın, satışa çıktığı andan itibaren büyük bir ilgiyle karşılanan Egea Cross modelinin reklam filmi yayınlandı.

Türkiye otomotiv tarihinde önemli bir yere sahip olan Fiat Egea Ailesi’nin yeni üyesi Cross’un reklam filminde, ülkemizdeki ilk uzaktan erişim teknolojisi olan Fiat Yol Arkadaşım Connect’in de reklam filminde rol alan başarılı oyuncu Engin Öztürk’ün ışıltılı yaşamı görülüyor ve yüksek yaşam standartlarına sahip bir kişinin aynı standartlara hizmet eden otomobili gösteriliyor.

Egea Cross- Engin Öztürk

Hikayenin sonuna gelindiğinde ise; söz konusu otomobilin Fiat Egea Cross olduğu görülüyor. Böylece, Egea’nın “iyi bir otomobil aynı zamanda ulaşılabilir olmalı” felsefesine atıfta bulunularak; sadece lüks araçlarda olabileceği tahmin edilen tasarım, güvenlik ve teknoloji özelliklerine erişilebilir bir SUV modeliyle de sahip olunabileceği vurgulanıyor.

Reklam filmiyle ilgili konuşan başarılı oyuncu Engin Öztürk “İş birliğimizden çok mutluyum. Reklam filminin çekimleri çok keyifli ve eğlenceli geçti. Üç gün boyunca yoğun bir programda, çok profesyonel bir ekiple çalıştık. Filmi ben de keyifle izledim” dedi.

Concept ile hayata geçirilen Egea Cross reklam filminin yaklaşık dokuz aylık titiz bir çalışmanın ürünü olduğunu söyleyen Fiat Pazarlama İletişimi Müdürü Burak Umur Çelik ise, “Her şeyiyle tam ve erişilebilir bir otomobil sahibi olmanın mümkün olduğunu ispatlayan Egea modelimizin; sedan, hatchback ve station wagon seçeneklerine eklediğimiz dördüncü gövde tipi Egea Cross yine Türk tüketicisinin büyük beğenisiyle karşılandı.

Fiat Pazarlama İletişimi Müdürü- Burak Umur Çelik.

Egea Cross için hazırladığımız reklam filmimizle bu kez de yüksek ve donanımlı araçlara ulaşılabilir koşullarla sahip olmanın mümkün olduğunu vurguluyoruz. Yer aldığımız bu yeni segmenti de Egea Cross ile demokratize ediyor, “Olayı Değiştiriyoruz”. Reklam yüzümüz Engin Öztürk ise duruşuyla, Egea Cross’un temsil ettiği değerlere mükemmel bir uyum sağladı. Bu iletişim kampanyasının Egea Cross’un segmentinde dinamikleri değiştireceğine inancımız tam.” diye konuştu.

Egea Cross Reklam Filmi Künyesi:
Reklamveren: Fiat
Reklamveren Yetkilileri: Özgür Süslü, Burak Umur Çelik, İpek Mete, İrem Olguner
Reklam Ajansı: Concept
Executive Kreatif Direktör: Kerem Özkut
Kreatif Direktör: Gökhan Özdemir
Kreatif Grup Lideri: Emre Günaydın
Yaratıcı Ekip: Berke Gülçiçek, Gizem Serçe, Görkem Can Uygun, Kübra Demirkaya, Elif Melike Setenci
Grafik: Alper Dabak, Ahmet Kök, Erhan Özden
Müşteri İlişkileri Direktörü: Barış Alemdar
Marka Ekibi: Buket Arca Han, Kübra Yazıcı, Mirac Oltan Başar, Seda Ayral
Stratejik Planlama: Onur Aydın, Aytuğ Ateş, Su Solak
Ajans Prodüktörleri: Mert Turan, Hilal Kınalıada
Prodüksiyon: Anima İstanbul
Yönetmen: Aytuğ Üngör

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir