Efsanevi Markalar Jeep® ve Harley-Davidson® Güçlerini Birleştirdi!

By on 21 Temmuz 2014

Jeep®, Harley-Davidson®’un 2014 yılında EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) Bölgesi’nde gerçekleştireceği etkinliklerin sponsoru oldu.

Efsanevi Amerikan markası Jeep®, motosiklet dünyasının bir başka efsanesi olan Harley-Davidson® ile güçlerini birleştirdi. Jeep®, Harley-Davidson®’un 2014 yılında EMEA Bölgesi’nde (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) gerçekleştireceği etkinliklerin resmi sponsoru oldu. Macera, tutku, özgürlük gibi ortak değerlerde buluşan, alanlarında ikonlaşmış iki büyük marka, yıl boyunca düzenlenecek etkinliklerde ziyaretçilerine bu değerleri en iyi şekilde ifade eden yeni modellerini yakından deneyimleme fırsatı sunacak.

Jeep®, Harley-Davidson ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında ilk olarak Fransa’nın ünlü tatil bölgesi Saint-Tropez’de düzenlenen müzik etkinliği 8. Harley-Davidson Festivali’nin ana sponsoru oldu. Jeep® festival süresince, dünyanın dört bir yanından Saint-Tropez’e gelen Harley-Davidson tutkunlarına, Jeep markasının maceracı ruhunu ve 4×4 becerilerini en üst seviyeye taşıyan off-road modeli Wrangler ile orta sınıf SUV segmentinde yenilediği Cherokee ve “Dünyanın en çok ödül alan SUV modeli” unvanına sahip Grand Cherokee modellerini tanıttı. Katılımcılar ayrıca özel olarak hazırlanan parkurlarda eşsiz Jeep deneyimi yaşadı.

Saint-Tropez’deki festival kapsamında Jeep için hazırlanan 1.000 m2’lik alanda, Jeep®’in 4×4 modellerinin benzersiz off-road yetenekleri test edilirken, festival ziyaretçileri Jeep®’in adeta bir ikon halini almış Wrangler modellerinden birinin gövde parçalarının, Harley-Davidson stili boyanmış parçalarla yer değiştirdiği sıra dışı bir gösteriye tanık oldu.

Amerika’nın iki köklü markasının işbirliği ayrıca, geçtiğimiz günlerde Hırvatistan’daki “Avrupa H.O.G. Rallisi & Hırvatistan Harley Günleri 2014” ve Barselona’daki “Barselona Harley Günleri 2014” etkinlikleriyle devam ederken, işbirliği kapsamındaki son etkinlik Eylül ayında Avusturya’daki Faaker Gölü yakınlarındaki “Avrupa Bisiklet Haftası”nda gerçekleştirilecek.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir