E-Mon’dan Yeni Yardımcı TT-Car Go

By on 07 Aralık 2016

İhtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde yapılmış tasarım ve teknoloji özellikleri TT Car-Go’da buluşuyor. Günlük hayatı daha pratik ve eğlenceli kılmak için tasarlanmış TT Car-Go, sürüş keyfinizin maksimuma çıkmasını sağlıyor.

1500 Watt yüksek güçte motor yapısına sahip TT Car-Go, 275 kg yük taşıma kapasitesi ile yüklerinizi en iyi şekilde taşımanıza yardımcı olur. 48o kadar kaldırılabilir, hareketli kasası ile yüklerinizi boşaltmanızı sağlar. Ergonomik sele yapısı, kolay manevra kabiliyeti ve süspansiyon sistemiyle konforlu sürüşler sağlıyor. İki kademeli, ileri-geri vites özelliği ve geri gidişlerdeki uyarı sinyali ile çevrenizdekilerin sizi fark etmesini sağlar ve güvenli sürüşler yaşatır.

E-Mon serisinin yardımcısı, 12 inch arka ve ön jant ebatlarına, ön/arka kampana fren sistemine ve tubeless lastik yapısına sahiptir. Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ile 25 km hıza kolayca ulaşabilir, 10 derece tırmanma açısı ile tüm yaştan kullanıcılara hitap eden üstün performans sağlar.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj edilebilen TT Car-Go, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elbette, elektrik enerjisi sıvı ve gaz yakıtlar ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir