Doğal Dondurma Yemek Zekayı ve Başarıyı Artırıyor

By on 22 Nisan 2016

23 Nisan’ı doğal dondurma ile geçirin çocuğunuza lezzetli bir gün ve iyi bir gelecek hediye edin!

Dünyaca ünlü bir derginin yayınladığı araştırmaya göre dondurma tüketimi ile öğrencilerin okul notları arasında bir bağlantı olduğu belirlenmiş. Kişi başı dondurma tüketiminin yüksek olduğu ülkeler okul not ortalamalarının da en yüksek olduğu ülkeler olarak saptanmış. Alaçatı Muhallebicisi yöneticileri de bu araştırmaya inandıklarını ve tamamen doğal meyve parçaları ve keçi sütüyle üretilen dondurma tüketmenin yararlı olabileceğine inandıklarını belirtiyor ve 23 Nisan Çocuk Bayramında ve yılın geri kalanında ailelerin çocuklarına doğal meyve parçaları ve keçi sütünden üretilmiş dondurma yedirmelerini öneriyor.

Alaçatı Muhallebicisi gerçek meyveler ve keçi sütü ile sağlıklı lezzeti oluşturdu

Dondurma yemenin sağlığa olan katkısı tüm dünyada kanıtlanmış durumda. Alaçatı Muhallebicisi bu bilgiyi bir üst kademeye taşıyor ve dondurmanın serinliğine gerçek meyve parçalarının lezzetini ve keçi sütünün sağlık etkisini de ekliyor. Erken gelen sıcaklar ile birlikte keyfi daha da artan bu özel günde; rengarenk lezzetleri ile çocuklara ve yetişkinlere hafif, sağlıklı bir lezzet sunan Alaçatı Muhallebicisi 23 Nisan’ı sağlıklı ve eğlenceli geçirmenin doğru adresi oluyor.
33 şubesi ile yanı başınızda olan Alaçatı Muhallebicisi tüm çocukların ve çocuk kalanların 23 Nisan’ını kutluyor ve bu kutlamayı dondurma ile taçlandırmak için şubelerine bekliyor. Size en yakın şubeyi www.alacatimuhallebicisi.com adresinden öğrenebilirsiniz.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir