mouse ile üzerine gelince

Compass’ın Hibrit Motorlu Versiyonu 4xe’yi Türkiye’de

By on 18 Ekim 2020
Jeep Compass 4xe-2

Jeep’in elektrifikasyon planının ilk adımı olan Compass 4xe’nin Türkiye’de satışa sunulmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Marka Direktörü Özgür Süslü, 2020 yılının zor şartlarında ilk 9 ayda yüzde 164 büyümeyle 3 bin 102 adet satış gerçekleştirdiklerine değindi. “Başarımızın ardında, Jeep markasının güçlü imajının yanı sıra, ürünlerimizin başarısıyla satış ve servis ağımızın yüksek hizmet kalitesi etkili oldu.

Yıl başında 4 bin adet olarak belirlediğimiz satış hedefimizi 6 bin adede çıkarttık. Yılın son çeyreğindeki en önemli oyuncumuz Compass’ın da etkisiyle, Jeep markası olarak Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz en iyi satış adedine imza atarak, kendi rekorumuzu kırmak istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Jeep Compass 4xe-3

Önde konumlandırılmış 1.3 litrelik içten yanmalı, 180 HP’lik benzinli motor ve altı ileri otomatik şanzımanlı Compass 4xe; arkada 60 HP gücündeki elektrikli motoruyla birlikte, toplam 240 HP’lik güce ulaşıyor.

JEEP Marka Direktörü_ Özgür Süslü

Compass 4xe; ‘S’ ve ‘Trailhawk’ olmak üzere iki donanım seviyesi, kapsamlı teknoloji ve güvenlik özellikleri, e-save modu, e-costing sürüş fonksiyonu ve easyWallbox gibi 2 saatten az bir sürede şarj çözümleri ile kullanıcılarına “hibrit SUV” deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Jeep Compass 4xe-4

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir