Çocuklar Bayramlarını Toyota Plazalarda Kutlayacak!

By on 19 Nisan 2013

Toyota 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gönüllerince bir bayram yaşamak isteyen çocukları yine unutmadı. 20-23 Nisan tarihleri arasında Toyota Plazalara gelen çocuklar için çok renkli hediyeler hazırlanırken, anne babalar da test sürüşü yapabilecek. Auris karakterlerinin yer aldığı standların önünde neşeli aile fotoğrafı çekip “Ailem” konulu şiir yazarak Toyota’nın facebook sayfasına yükleyenler arasından 10 kişi iPad kazanabilecek.

Toyota, artık gelenekselleşen “23 Nisan Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş Günleri” ile tüm çocukları ve ebeveynlerini 20-23 Nisan tarihleri arasında tüm Türkiye’ye yayılmış plazalarına davet ediyor. 23 Nisan etkinlik günleri çerçevesinde Toyota Plazaları ziyaret edecek çocuklara boyama kitabı, boyölçer, balon, şakşak ve boya kalemleri hediye edilirken, ebeveynler Toyota modellerini test edebilecek. Auris karakterlerinin yer aldığı standlarda çekilen neşeli aile fotoğrafları ile “Ailem” konulu yazdıkları şiiri en geç 28 Nisan’a kadar Facebook Toyota Türkiye sayfasındaki Toyota Çocuk Şenliği 2013 uygulamasına yükleyenler 10 adet iPad’ten birini kazanma şansına sahip olacaklar. Jüri değerlendirmesi sonucu en güzel 10 şiir belirlenecek ve kazananlar 9 Mayıs günü Toyota Türkiye Faceboook sayfasında ilan edilecek.

Toyota, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tüm Türkiye’ye yayılmış bayilerinde coşkulu bir şekilde kutlaması için Toyota Çocuk Şenliği’nde bütün çocukları plazalarına bekliyor. Çocuklar bayramlarını eğlenceli bir şekilde kutlarken, ebeveynleri de Toyota teknolojisini yakından tanıma fırsatı bulabilecekler.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir