Castrol, Şampiyon Ralli Takımıyla Yarışa Davet Ediyor!

By on 26 Eylül 2014

Dünyanın en iyi markalarıyla ileri teknolojiye sahip yağları geliştirmek ve test etmek için beraber çalışan Castrol,  www.gucludeneyimler.com web sitesi üzerinden sürdürdüğü kampanya serisinin 6. ve son ayağında ise İspanya’da VW Motorsport’la ralli heyecanına davet ediyor. Castrol’ün son kampanyasında otomobil severlere, Dünya Ralli Şampiyonası kapsamında 2014 sezonunun bitimine 3 yarış kala üreticiler klasmanında şampiyonluğunu ilan eden VW Motorsport ‘un İspanya Rallisi kapsamında VIP düzeyinde konuğu olabilme ve Dünya Ralli Şampiyonu Sébastien Ogier ile co-drive yapabilme ayrıcalığı sunuluyor. Castrol’ün son adrenalin deneyimine katılmak isteyenlerin ise kendi başarı hikâyelerini 8 Ekim tarihine kadar www.gucludeneyimler.com  adresli web sitesi üzerinden paylaşmaları gerekiyor.

Türkiye madeni yağ pazarının lider markası ve üreticisi Castrol, düzenlediği sıra dışı bir kampanya ile 1 kişiye, İspanya’da 3 gün sürecek eşsiz bir motor sporları ve adrenalin deneyimini yaşama fırsatı sunuyor. Dünya genelinde araç üreticileri ile gerçekleştirdiği ortak mühendislik çalışmaları ve sponsorluklarla dikkat çeken Castrol, Türkiye’de motor sporlarını bizzat son tüketiciye yakınlaştırmak ve onlara unutulmayacak deneyimler yaşatmak hedefiyle www.gucludeneyimler.com adresli web sitesi üzerinden başlattığı kampanyası serisinin 6. ve son ayağını ise VW Motorsport’la gerçekleştiriyor. 24-26 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan İspanya Rallisi kapsamında VW Motorsport’un VIP düzeyinde konuğu olmak isteyen otomobil severlerin 8 Ekim akşamına kadar www.gucludeneyimler.com sitesi üzerinden kendi başarı hikâyelerini yazması gerekiyor.

Jüri tarafından seçilecek 1 talihli, şimdiden 2014 Dünya Ralli Şampiyonası’nda üreticiler klasmanında şampiyonluğunu ilan eden VW Motorsport Takımı’nın VIP konuğu olurken, Dünya Ralli Şampiyonu Sébastien Ogier ile 315 HP’lik VW Polo WRC ile co-drive yapma ayrıcalığını da sahip olacak.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir