Castrol, “Brezilya Taraftar Görsün” Diyor, En güçlü 2 Taraftarı Brezilya’ya Gönderiyor!

By on 25 Nisan 2014

2008 yılından bu yana futbol arenasında yaptığı sponsorluklar ve işbirlikleriyle dikkat çeken ve son olarak 2014 FIFA Dünya Kupası™ Resmi Sponsoru olan dünyanın lider madeni yağ markası Castrol, Dünya Kupası’nı bizzat yerinde yaşama heyecanını Türk taraftarlarla buluşturuyor. 30 Nisan’a kadar www.brezilyataraftargorsun.com adresli web sitesindeki soruları yanıtlayıp taraftar gücünü ispat edecek 2 kişi, Haziran ayındaki Dünya Kupası final maçını yerinde izleme şansına sahip olacak.

2014 FIFA Dünya Kupası™ Resmi Sponsoru Castrol, düzenlediği kampanyayla 2 taraftara Brezilya’da final maçını izleme şansı sunuyor. Banu Yelkovan ve Bağış Erten ikilisinin de yer aldığı bir jüri, 30 Nisan’a kadar www.brezilyataraftargorsun.com  adresli web sitesindeki 3 soruyu yanıtlayanlar arasından öncelikli olarak 11 taraftarı belirleyecek. Seçilen en güçlü 11 taraftar adayı, 10-11 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan Castrol Edge Taraftar Kampı’na katılma şansı yakalayacak. Castrol Edge Taraftar Kampı’na katılacak 11 taraftar, Raul Meireles ile yapılacak “Portekizce Tezahürat Yarışması”, Koray Candemir ve Harun Tekin ile yapılacak “Tezahürat Yazma Yarışması”yla Ercan Taner tarafından yapılacak “Maç Anlatma Yarışması” gibi aşamalarda teste tabii tutulacak. 6 farklı kurguda yapılan yarışmalar sonrasında seçilecek en güçlü 2 taraftar, Castrol ile Brezilya’daki Dünya Kupası’nın final maçını izleme hakkına sahip olacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Castrol Türkiye ve Hazar Bölgesi Direktörü Kerim Kermen, “Castrol olarak 2008 yılından bu yana futbola yatırım yapmaktayız. 2014 FIFA Dünya Kupası resmi sponsorluğumuz kapsamında Castrol Türkiye olarak düzenlediğimiz bu kampanyayla futbol sevgisini ön plana çıkartıyoruz ve Brezilya’da düzenlenen tarihi şampiyonanın finaline en güçlü 2 Türk taraftarın da katılmasını sağlayacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir