Capital’den Doğuş Otomotıv’e “Sektöründe En Çok Beğenılen Şırket” Ödülü…

By on 20 Mart 2013

Capital dergisi’nin GFK araştırma şirketi ile birlikte bu yıl 13’üncüsünü gerçekleştirdiği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasının ödül töreni 19 Mart 2013 tarihinde Conrad’da düzenlendi. Türkiye’nin en beğenilen 20 şirketi ve 37 sektörün en beğenilen 3 şirketinin açıklandığı gecede Doğuş Otomotiv “Otomotiv Sektörünün En Beğenilen Şirketi” ödülünü almaya hak kazandı. Ödülü, Doğuş Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu aldı.

Capital dergisinin GFK Türkiye araştırma şirketi ile birlikte bu yıl 13’üncü kez düzenlediği Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasının sonuçlarına göre “Otomotiv Sektöründe En Beğenilen” birinci şirket Doğuş Otomotiv oldu.

19 Mart 2013 tarihinde düzenlenen törende Doğuş Otomotiv’e verilen “Otomotiv Sektöründe En Beğenilen Birinci Şirket” ödülünü, Doğuş Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu kabul etti.

Doğuş Otomotiv’in bu ödüle layık görülmesinden dolayı büyük gurur duyduğunu ifade eden Bilaloğlu, “Doğuş Otomotiv bugün Türkiye’nin lider otomotiv distiribütörü konumundadır. Kalite ve verimlilik odaklı çalışmalarımızı şirketimizin tüm operasyonel süreçlerine taşıyarak, sahip olduğumuz bu konumu kuvvetlendirerek koruyacağız. Aynı anlayışla insan kaynakları alanında da başarılı çalışmalarımızı sürdürerek, çalışanlarımız ile birlikte daha da büyümeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

“Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırması geçtiğimiz yıl toplamda 500’ün üzerinde şirketten 1.555 yöneticinin katıldığı anket ile gerçekleştirildi. Ağustos 2012 tarihinde saha çalışmaları başlayan araştırma kapsamında iş dünyasını temsilen 8.500 yöneticiye online anket gönderildi. Ankete katılan 1.555 yönetici hem Türkiye’nin hem de sektörünün en beğenilen şirketini seçti.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir