“Büyük Balığın Peşinde” Olanlarla Big Fish 2016 Alaçatı’da Buluşuyor

By on 27 Ekim 2016

INFINITI, 27-30 Ekim 2016 tarihleri arasında Port Alaçatı Marina’da düzenlenen Alaçatı Big Fish 2016 turnuvasına benzersiz sürüşüyle destek veriyor. “Büyük Balığın Peşinde” sloganı ile düzenlenen “Alaçatı Big Fish 2016”da katılımcılar etkinlik alanında INFINITI Q30, Q50 ve QX70 modelleri ile deneyim yaşama imkanı bulacaklar.

“Büyük Balığın Peşinde” sloganı ile Türkiye’nin usta balıkçılarını biraraya getirecek olan turnuvada katılımcılar INFINITI’nin Q30, Q50 ve QX70 modelleriyle birebir deneyim yaşayacaklar. Türkiye’nin önde gelen işadamları ve ünlü isimlerinin yanısıra Yunanistan ve İtalya’dan da gelecek olan misafirler INFINITI farkını yaşayacaklar.

Benzersiz Sürüş, Benzersiz Yarışta!

Avrupa’nın en önemli organizasyonları arasında yer alan turnuva, Türkiye’yi windsurf dalında olimpiyatlarda temsil etmiş sporcular İlknur ve Ertuğrul İçingir önderliğinde, tecrübeli bir ekip ile gerçekleşiyor. Offshore Fishing’i Türkiye’ye getiren ilk kişi olan İlknur İçingir, girişimci kadınlar arasında yer almasıyla tanınıyor.

Alaçatı Big Fish etkinliklerinde, IGFA ve ICCAT gibi uluslararası organizasyonların önderliğinde koruma altına alınmış küçük balık türlerinin suya geri bırakıldığı “Yakala-Bırak-Yaşat” yöntemiyle bilinçli avlanmaya destek verilerek önemli bir sosyal sorumluluk projesi de gerçekleştiriliyor.

Alaçatı Big Fish etkinlikleri içerisinde çocuklar ve büyükler için workshoplar ve söyleşiler ile sportif balıkçılığın daha geniş kitlelere tanıtılması amaçlanıyor. Bu sene turnuva kapsamında organize edilen Offshore Fishing Expo ile Türkiye’de bir ilk olarak, balıkçılık ile ilgili markaların bir arada, bu alana gönül vermiş kişilerle bir araya gelmesi planlanıyor. 2007’de 19 tekne katılımı ile gerçekleşen turnuva son senelerde 80 tekne ile sınırlandırıldı.

Kağan Gülerce: INFINITI ile benzersiz sürüş, benzersiz yarışta

Turnuvaya verdikleri destek ile ilgili olarak bilgiler veren INFINITI Marka Müdürü Kağan Gülerce, “Sıradaşı tasarımı, duruşu ve öncü teknolojileriyle fark yaratan bir marka olan INFINITI, özel tercihleri olan ve her alanda zorlukları başarmayı seven çok özel bir müşteri kitlesine sahip. Alaçatı Big Fish 2016 Turnuvası, hayata sıradışı bakışı olan katılımcıların tercih ettiği zorlu bir ‘challenge’. INFINITI markamız ile birçok ortak yönü olan bu aktivitede yer almaktan son derece mutluyuz” dedi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir