BP Shoplarda “Kazandıran Ekran” ile sürpriz fırsatlar…

By on 09 Mart 2012

BP Türkiye,  dünyada ve Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen bir uygulama ile Akaryakıt İstasyon marketi deneyimini tamamen değiştiriyor. BP istasyonlarında bulunan BP Shop’lardan yapılan alışverilerde farklı indirim fırsatları sunan “Kazandıran Ekran” programı 140 istasyonda başlatılıyor.

2012 yılında Türkiye’deki faaliyetlerinin 100. yılını kutlayan BP, 9 Mart 2012 tarihinde 140 BP istasyonunda bulunan BP Shop’larda başlayan yepyeni “Kazandıran Ekran” uygulaması ile BP marketlerde yapılan alışverişlerde, çeşitli marka ve ürünler için başka hiçbiryerde olmayan sürpriz fırsatlar sunuyor.

Hem dünyada hem de Türkiye’de bir ilk olan “Kazandıran Ekran” uygulaması, BP Shop’lardan alışveriş yapan müşterilere, akaryakıt dışındaki ürünlerde fırsatlar sunmayı hedefliyor. Sektörde her zaman yeniliklerin öncüsü rolünü üstlenmiş olan BP, ilk aşamada 140 BP istasyonunda başlattığı  “Kazandıran Ekran” uygulamasını Mart sonuna kadar BP Shop’u bulunan toplam 300 BP istasyonuna yaymayı hedefliyor.

“Kazandıran Ekran” uygulamasında, BP Shop’lardan sigara, alkol ve madeni yağ dışındaki tüm ürün alışverişlerinde müşteriler, indirim tekliflerini markete yerleştirilmiş olan bir ekranda görecekler. O anda ekranda yer alan çeşitli marka ve hizmetlere  ait fırsat tekliflerinden birini seçerek  teklifin geçerli olduğu süre içinde indirimden yararlanabilecekler. İndirimler, ürün ve markalara göre aynı gün, 1-2 hafta ya da bir ay için geçerli olacak ve son kullanma tarihi müşteriye verilecek kuponların üzerinde yer alacak.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir