Borusan Oto’dan Kullanılmış Otoda 12 ay % 0 faiz

By on 22 Ocak 2016

BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren Borusan Oto, kullanılmış otoda yeni bir kampanya başlattı. BMW Premium Selection otomobillerde 30 bin TL kredide 12 ay sıfır faiz imkânı dikkat çekiyor. 50 bin TL kredi kullanımında ise 12 ay vade ve yüzde 0.58, 80 bin TL’de ise 12 ay vade ve yüzde 0.89 faiz uygulanacak.

BMW markasının satış ve satış sonrasını hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren Borusan Oto, yeni bir kampanya ile kullanılmış otoda bu yıl da çok iddialı olacağının işaretlerini veriyor.  Borusan Oto’nun kullanılmış oto kampanyasında Ocak ayı sonuna kadar BMW Premium Selection otomobillerde 30 bin TL kredi alımında 12 ay sıfır faiz imkânı sunuluyor. Daha yüksek tutarlı kredi kullanımında ise uygun faiz oranları müşterileri bekliyor. Bu kapsamda 50 bin TL tutarında kredi kullanımında 12 ay vade yüzde 0.58, 80 bin TL kredi kullanımında ise 12 ay vade ve yüzde 0.89 faiz oranı uygulanacak.

BMW Premium Selection sertifikalı otomobiller 24 ay garantili olarak satışa sunuluyor. Onaylı kullanılmış bir otomobil Borusan Oto uzmanları tarafından gerçekleştirilen kapsamlı görsel ve teknik denetim işlemlerinin ardından, yüzde 100 premium kalite ve kesin güvenilirlik anlamına gelen BMW Premium Selection sertifikasını almaya hak kazanıyor. Ayrıca 7 Gün/500 km içerisinde değişim garantisi veriliyor. Borusan Oto, borusanoto.com web sitesi üzerinden tüm kullanılmış otomobil parkını fotoğraflı ve videolu olarak ister bilgisayar, ister tablet ve cep telefonlarından takip edilecek biçimde sergiliyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir