Borusan Oto Kullanılmış Otoda 6000 Adede Koşuyor

By on 17 Aralık 2015

BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren Borusan Oto, kullanılmış otoda “fikir değiştirtecek” bir kampanyaya imza atıyor. Borusan Oto’nun kampanyasında BMW ve MINI marka kullanılmış otomobillerde 40 bin TL tutarındaki kredi için 12 ay vadede yüzde 0 faiz uygulaması dikkat çekerken, 80 bin TL tutarında kredi kullanımında ise faiz oranı yüzde 0,69 olacak. Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, bu yıl kullanılmış otoda şirket olarak satışları yüzde 40 artırdıklarını belirterek, “Kasım ayında yapmış olduğumuz kampanya ile 613 adet rekor satış yaptık. Bu ay da gerçekleştirdiğimiz kampanya ile 2015 yılını kullanılmış otoda 6 bin adetle kapamayı planlıyoruz” dedi.

BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren Borusan Oto, yeni otomobil satışlarında olduğu gibi premium segment kullanılmış otomobil satışlarında da yılı dikkat çeken bir kampanya ile kapatıyor. Bu yıl kullanılmış otoda satışlarını katlayan Borusan Oto’dan aralık ayı boyunca BMW ve MINI marka kullanılmış otomobil almak isteyenleri “fikir değiştirtecek” imkânlar bekliyor. Borusan Oto’nun kampanyasında indirimli faiz imkânları sunuluyor. Kampanya kapsamında 40 bin TL tutarındaki kredi için 12 ay vadede yüzde 0 faiz uygulaması dikkat çekerken, 80 bin TL tutarında kredi kullanımında ise faiz oranı yüzde 0,69 olacak.

Uğur Sakarya: Kullanılmış oto satışımız bu yıl 6000 adet olacak!

Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, bu yıl kullanılmış otoda şirket olarak satışları yüzde 40 arttırdıklarını belirterek, “Bu yılı kullanılmış otomobilde 6 bin adetle kapatmayı planlıyoruz. Kasım ayında yapmış olduğumuz kampanya ile 613 adetle rekor satış yaptık. Bu ay da kampanya devam ediyor. Yine sıfır faiz destekli kampanyamıza yoğun talep olacağına inanıyoruz. Müşterilerimiz Borusan Oto servislerinde bakım ve onarım görmüş, BMW Premium Selection sertifikalı onaylı kullanılmış araçlara büyük ilgi gösteriyor. Araçlarımızın temizliği ve kondisyonu Borusan Oto güvencesi ile birleşince müşterilerin premium segment kullanılmış otodaki birinci tercihi oluyoruz.” diye konuştu.

Web sitesinden videolu tanıtım

İkinci el otomobilleri profesyonel videolar aracılığı ile tanıtarak bir ilke imza atan Borusan Oto, tüm müşterilerine şubelere gelmeden de otomobilleri en ince ayrıntısına kadar görebilme imkânını sağlarken, sattıkları kullanılmış otomobillerin sıfır otomobile yakın temizlik ve kondisyonda olduğunu açıkça ortaya koyabiliyor. BMW Premium Selection ve MINI Next sertifikalı otomobiller 24 ay garantili olarak satışa sunuluyor. Onaylı kullanılmış bir otomobil Borusan Oto uzmanları tarafından gerçekleştirilen kapsamlı görsel ve teknik denetim işlemlerinin ardından, yüzde 100 premium kalite ve kesin güvenilirlik anlamına gelen BMW Premium Selection sertifikasını almaya hak kazanıyor. Borusan Oto, borusanoto.com web sitesi üzerinden tüm kullanılmış otomobil parkını fotoğraflı ve videolu olarak ister bilgisayar, ister tablet ve cep telefonlarından takip edilecek biçimde sergiliyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir