BMW Z4 Kamuflajlı Görüntülendi [VİDEO]

By on 20 Ocak 2018

Izgara, BMW otomobillerde aşina olduğumuz dikey çubuklara sahip değil. Bunun yerine örgü desen formuna sahip olan ızgaranın final tasarıma ait olup olmadığı henüz bilinmiyor. Her iki tarafta da LED projektör lambaların kullanıldığı otomobilde geometrik farlar da göze çarpıyor.

2019-BMW-Z4-109

Yan hava deliklerinin inceldiği ve alt ızgaraların da büyük ölçüde küçüldüğü görülüyor. Tasarım açısından 8 Serisi’nden ilham alan yeni Z4, sportif tasarımıyla hem BMW hem de otomobil tutkunlarını heyacanlandıracağa benziyor. Bu yıl tasarım halinin sonlanmasını ve önümüzdeki yıl otomobilin final tasarımıyla otomobil tutkunlarının beğenisine sunulması bekleniyor.

2019-BMW-Z4-102

Geçtiğimiz yılın ağustos ayında şirket, BMW Z4’ün konsept versiyonunu tanıtmıştı. Amerika’da düzenlenen Pebble Beach Concourse d’Elegance kapsamında tanıtılan Z4 sportif ve fazlasıyla keskin çizgiler üzerine kurulu yapısıyla dikkat çekmişti. Arka tekerlekten itişli bir altyapının kullanıldığı Z4 konsepti, 20 inçlik jantları, gerek ön gerekse arka taraftaki ışıklandırma yapısıyla kendine has bir kimliği başarıyla ortaya koymuştu.

VİDEO

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir