BMW M FEST İle Adrenalin Dolu Günler Sizleri Bekliyor!

By on 06 Mayıs 2014

BMW M Fest, Mayıs ve Haziran ayı süresince adrenalin dolu aktiviteler ve M Sport paketli BMW modelleri ile Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’nda.

3 senedir aralıksız olarak gerçekleşen, baharın gelişini keyifli showroom aktiviteleri ve uygun fırsatlarla müjdeleyen BMW May Fest, bu sene BMW M Fest adı altında devam ediyor.

M Sport paketli modeller, kendine özgü renk seçenekleri, BMW M efsanesini yaşatan iç ve dış tasarım detayları ve kendine özgü estetik ve bir o kadar agresif olan tasarımı ile kişide sahip olma isteği yaratıyor.

201108-P90081936-zoom-origAerodinamik ön ve arka tampon yapısının yanı sıra, 3 kollu sportif direksiyonu, kumaş-alkantara karışımı spor koltukları, sportif göstergeleri, alüminyum alaşımlı M jant seçenekleri ve renkli M Fren kaliperleri ile yolda giden diğer BMW’lerden farklılaşmak isteyenler için en iyi alternatifi yaratıyor.

M Fest kapsamında ağırlıklı olarak; BMW 1 Serisi, Yeni BMW 2 Serisi, BMW 3 Serisi, BMW 5 Serisi ve Yeni BMW X5 modellerinde sunulacak olan limitli sayıdaki M Sport paketli otomobiller hakkında daha fazla bilgi almak ve etkinlik programını takip etmek için www.bmw.com.tr/mfest adresini ziyaret etmenizi, test sürüşü için en yakın showrooma uğramanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca sürpriz hediyeler ve efsane BMW M modellerinin sergileneceği M Köşesinde bu 40 senelik geçmişe sahip ruhu daha iyi anlayabilecek ve adrenalini hissedebileceksiniz.

M Fest’e özel olarak tüm BMW 3 Serisi ve BMW 5 Serisi modelleri için 3 yıl/60.000 km için geçerli olan BMW Service Inclusive paketi hediyesi veya Premium Finance aracılığıyla BMW 3 Serisi için 85.000 TL’ye, BMW 5 Serisi otomobiller için  100.000 TL ve 36 ay vadeye kadar %0,95 faiz oranı ile kredi kullanımı fırsatı sunuluyor.

201305-P90124109-zoom-origBMW 3 ve 5 Serisi otomobiller için ise ayrıca takas desteği fırsatı M Fest boyunca devam ediyor.

BMW M Performance aksesuarları, M Fest’e özel  parça ve işçilikte %30 indirim avantajı ile Mayıs ve Haziran ayı süresince Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri’nde sizleri bekliyor.

M heyecan verici günler, M keyifli sürüş, M Sportif deneyim, M başarılı teklif, M ayrıcalıklı sürüş M Fest’te.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir