BMW 100. Yılını New York’ta Kutladı

By on 23 Mart 2016

Alman otomobil ve motosiklet üreticisi BMW, kuruluşunun 100. yıl dönümüdolayısıyla ABD’nin New York kentinde bir etkinlik gerçekleştirdi.

Uluslararası New York Otomobil Fuarı etkinlikleri kapsamında dünyaca ünlü Alman otomobil ve motosiklet markası BMW, kuruluşunun 100. yıl dönümü kapsamında New York’un gözde mekanlarından Highline Stages’te bir gece düzenledi.

BMW Kuzey Amerika CEO‘su Lugwig Willisch, BMW Kuzey Amerika Pazarlama Bölümü Başkanı Trudy Hardy ve çok sayıda davetlinin katıldığı gecede, BMW M760i xDrive, BMW Alpina B7 xDrive ve aynı gruba ait Mini Cooper markasının John Cooper Works Convertible ve Clubman ALL4 modellerinin tanıtımı yapıldı.

Gecede salona getirilen otomobilleri inceleme şansı bulan davetliler, ayrıca özel olarak tasarlanan BMW M yarış simülatöründe 3 boyutlu otomobil yarışı keyfi yaşadı.

Ünlü sanatçı 100. yıl tablosu yaptı

Geceye katılan ünlü canlı performans sanatçısı Bill Patterson, salonda kendisine ayrılan bölümde 5 metre uzunluğundaki kanvas tuvalin üzerine yaklaşık 3 saatte, BMW ve Mini markalarının birlikteliğini anlatan bir tablo yaptı.

Tablonun tamamlanmasının ardından BMW Kuzey Amerika CEO’su Lugwig Willisch, Patterson’a teşekkür etti.
AA

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir