Bahar 2013 Özel Versiyonu: Daha Fazla Özellik, Daha Fazla Stil, Daha Fazla Değer…

By on 14 Mart 2013

En son düzenlenen Cenevre Motor Show’dan sonra geçen yıl, yeni iki modelin tanıtılması ile Mazda için önemli bir yıl oldu. Bu modeller; Mazda6 ve Mazda CX-5’tir. İvme kazanmaya devam eden Mazda, şimdi de diğer dört temel modeline eklediği donanımları ile Bahar 2013 Özel Versiyonlarını görücüye çıkarıyor.

Mazda2, Mazda3 ve Mazda5 için Bahar 2013 versiyonlarının ortak teması, gövde şekillerinin ve akışkan hatlarının gücünü ve çekiciliğini oldukça etkili bir şekilde karakterize eden başarılı CX-5 lansman rengi olan Tutku Kırmızısı ile başlıyor. Sportif ve sofistike siyah yan ayna kapakları, koyu filtreli cam ve siyah kumaş koltuklar için kırmızı kontrastlı dikişler gibi özel dokunuşlar, güçlü gövdeyi şık bir biçimde tamamlıyor.

Kabinde ise, aralarında park sensörü, yağmur ve ışık sensörü ve tercihe bağlı Sanyo TomTom navigasyon sistem gibi bir dizi rahatlık ve bağlantı özellikleri mevcuttur. Bu multimedya çözüm, Sanyo’nun müzik/video ve eğlence-bilgi deneyimini TomTom’un araç içi navigasyon teknolojisi ile bir araya getiriyor.

Her zaman kendi başına bir klas oluşturan Mazda MX-5, aynı renkteki sert tavan veya kahverengi yumuşak tavan ile kendisine özel dört renge kavuşuyor.  Aynı zamanda bronz deri koltuk döşemesine de sahip olan ünlü roadster’ın bu özel sürümünde, Sanyo TomTom cihazı standart ekipman olarak sunuluyor.

 

Özel bir parlak yüzeye sahip olan alaşımlı jantlar ve otomatik bir klima kontrol sistemi, dört Mazda modeli için de Bahar 2013 Özel Versiyonunu tamamlıyor. Dahası, Mazda2 haricindeki tüm modeller, otomatik karartma fonksiyona sahip aynanın yanı sıra, Bluetooth bağlantısına sahiptir. Bahar 2013 Özel Versiyonları satışa sunuldu.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir