Ayda 1153 TL Ödeyerek Lancia Delta Fırsatı!

By on 20 Şubat 2013

Lancia, ekonomik ödeme avantajları sağlayan benzersiz kredi kampanyasıyla dikkat çekiyor. Lancia Finans aracığıyla düzenlenen kredi kampanyası kapsamında, Lancia Delta modeline aylık 1153 TL taksitle sahip olunabiliyor. Lancia Delta modeli için 36 bin TL’ye 36 ay vadeyle %0.66 faizle benzersiz kredi imkanı sunuluyor.

Kampanya kapsamında sunulan fırsatlar bununla da bitmiyor. “Yarısı Şimdi Yarısı Seneye” seçeneğini tercih eden müşteriler, Lancia Delta modeline 26 bin 450 TL’yi şimdi 28 bin 220 TL’yi de Şubat 2014’te ödeyerek sahip olabiliyor.

Lancia bayilerinde 52 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Delta, 1.4 litre 140 HP’lik MultiAir benzinli ve 1.6 litre 120 HP Multijet turbo dizel motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Lancia Delta’nın 1.6 litrelik Multijet dizel motor seçeneğinde ise Selectronic otomatik şanzıman isteğe bağlı olarak satın alınabiliyor.

Tofaş çatısı altında yer alan Lancia, ekonomik ödeme avantajları sağlayan benzersiz kredi kampanyasıyla dikkat çekiyor. Koç Fiat Kredi bünyesindeki Lancia Finans aracığıyla düzenlenen kredi kampanyası kapsamında, Lancia Delta modeline aylık 1153 TL taksitle sahip olunabiliyor. Lancia Delta modeli için 36 bin TL’ye 36 ay vadeyle %0.66 faizle benzersiz kredi imkanı sunuluyor. Kampanya kapsamında sunulan fırsatlar bununla da bitmiyor. “Yarısı Şimdi Yarısı Seneye” seçeneğin ile Lancia Delta modeline 26 bin 450 TL’yi şimdi 28 bin 220 TL’yi de Şubat 2014’te ödeyerek sahip olunabiliyor.

 

Lancia Delta’da 6 havayastığı, Absolute Handling System,  LED aydınlatma teknolojili ön ve arka farlar, çift bölgeli otomatik klima, direksiyondan kumandalı MP3’lü radyo-CD çalar, krom dış pencere çerçeveleri, Alcantara koltuk döşemesi, elektrikli katlanabilir ve ayarlanabilir ısıtmalı yan dikiz aynaları, viraj içi aydınlatan ön sis farları, karartılmış arka yan camlar, deri direksiyon ve vites topuzu, kaydırılabilir/katlanabilir arka koltuk ve 16 inçlik hafif alaşımlı jant gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir