Autoshow İstanbul’da, Heyecanı Tüm Türkiye’de…

By on 12 Ekim 2012

Hyundai’nin geleneksel hale gelen test sürüş günleri, yine otomobil kazandırmaya devam ediyor. 10 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında düzenlenen “Hyundai Test Sürüş Günleri” süresince, Türkiye çapındaki 71 adet yetkili satış noktasında farklı Hyundai modelleri ile test sürüşü yapanlara çekilişle bir adet i20 otomobil kazanma imkanı sunuluyor.

Aynı zamanda “Hyundai Test Sürüş Günleri” etkinlikleri süresince Hyundai modellerini test edenleri birbirinden değerli hediyeler de bekliyor olacak. Test sürüşleri süresince Hyundai bayilerini ziyaret edip tüm modellerle test sürüşüne katılacak kişiler arasında yapılacak çekilişle 1 kişiye Hyundai i20, 3 adet Ultrabook diz üstü bilgisayar ve 150 kişiye de dijital fotoğraf makinesi hediye edilecek. Hediyelerle renklenen ve yeni modellerle oldukça keyifli bir deneyim haline getirilen “Hyundai Test Sürüş Günleri” aynı zamanda çeşitli aktivitelerle tüm ziyaretçiler için keyifli bir ortam sunacak.

Türkiye çapındaki testlerin ardından yapılacak çekilişle hediyelerini kazananlar, kapılarını 1 Kasım tarihinde açacak olan İstanbul AutoShow 2012 sırasında açılacak ve en büyük ödül olan Hyundai i20’yi kazanan talihli, aracını fuarda teslim alacak.

Modern Premium felsefesiyle son teknoloji ışığında geliştirilen yeni nesil Hyundai modellerinin Ekim ayı boyunca test edilebileceği etkinlik sırasında sürüş deneyimi yaşayacak ziyaretçiler, aynı zamanda Hyundai Kredi avantajları hakkında da bilgi alıp tüm imkanlardan yararlanabilecekler. Hyundai Kredi’nin sunduğu uygun ve cazip ödeme koşullarıyla da yeni Hyundai modellerine ulaşmak artık çok daha kolay olacak.

Farklı kullanım amaçlarına cevap veren ve hepsi de segmentlerinin en iddialı araçları olan 10 ayrı Hyundai modeli için 60 aya kadar varan uygun ödeme koşulları ve 0.92’den başlayan düşük faizler, Hyundai Kredi tarafından müşterilere sağlanacak. Hyundai ayrıca Kurban Bayramı’na kadar ÖTV farkını erteleyerek müşterilerine ekstra bir maliyet yansıtmayacak.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir