Audi’ye Ödül Yağmuru

By on 19 Ekim 2016

Almanya’da yayın yapan Sport Auto dergisinin okuyucularının oylarıyla belirlediği yarışmada, Audi S1 modeli “En iyi seri üretim küçük spor otomobil”, RS 6 Avant performance da “100 bin Euro’nun üzerinde en iyi seri üretim Sedan/Estate otomobili” dallarında ödül kazandı.

Yılın En İyi Aile Otomobili

Yine Almanya’da yayınlanan AutoStraßenverkehr” ve “Eltern dergilerinin 23 bin okuyucusu, Eylül ayında Yeni Q5’i Yılın En İyi Aile Otomobili dalında ödüle layık gördü. Yine bu ülkede, Auto, motor und sport dergisi ile CHIP dergisi tarafından verilen Car Connectivity Awards’da, Audi, sürücü destek sistemleri, kontrol/gösterge sistemleri, ses sitemi ve eğlence sistemleri dallarında büyük ödül kazandı.

En iyi sürücü destek sistemleri

Alman Mühendisler Birliği (VDI) ve Connect dergisinin ödüllerinde Audi‘ye, en iyi entegre navigasyon sistemi, en iyi telefon entegrasyonu, en iyi trafik sıkışıklığı destek sistemi ve en iyi multi medya/ses sistemi ile 4 ödül verildi.

Picture: Audi Q7 Virtual Cockpit

Müşteri memnuniyetinde de 1 numara

Audi’nin kazandığı ödüller sadece Avrupa kıtası ile sınırlı kalmadı. Marka, Çin’de, müşteri memnuniyeti konusunda hazırlanan J.D Power Sales Satisfaction Index‘te (SSI) 7’nci kez birinci sırada, China Customer Service Index (CSI) listesinde de 4 yıl üst üste birinci sırada yer aldı.

ABD’de, WardsAuto dergisi editörleri de Yeni Q7’yi en iyi 10 kullanıcı deneyimi listesine aldı ve otomobilin sanal kokpitini, ses sitemini ve adaptid cruise control sistemini (ACC) övdü. A6 ise, Singapur’da Prestige dergisi tarafından yılın en iti yönetici (executive) aracı seçildi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir