Audi’den “Exclusive” Atölye!

By on 01 Haziran 2012

Doğuş Otomotiv – Audi, dünyada bir ilke imza attı ve sadece A8, S, RS ve R8 sahiplerine özel bir servis atölyesini hizmete açtı. Doğuş Oto Esenyurt’ta tasarlanan Audi Exclusive Atölye’de, araç sahipleri kendilerine özel ayrıcalıklardan yararlanırken, araçlarına gözlerinin önünde bakım yapılıyor

Doğuş Otomotiv-Audi’nin A8, R8 ve S/RS modellerinin kullanıcılarına özel olarak tasarlanan Audi Exclusive Atölye, bir servis alanından çok bir uzay laboratuarını andırıyor. Randevulu olarak hizmet veren Audi Exclusive Atölye’ye araçlar tek tek alınıyor. Bunun nedeni ise hem misafirlere özel ve ayrıcalıklı bir ortam sunmak, hem de bu özel modellerin özel inceleme gerektiren gününün çok ilerisindeki teknolojileri. Bu butik atölyede, her birinin ayrı motor özelliği, elektrik donanımı ve bilgisayar yazılımları olan A8, R8, Sve RS model araç için gerekli ileri teknolojideki cihazlar bulunmakta. Ayrıca bu modellerle, o model konusunda Almanya-Ingolstadt’ da bulunan Audi A.G Eğitim merkezinde verilen özel eğitimle donatılmış diagnos teknisyenleri ilgileniyor. 

Gerçek anlamda ‘Exclusive’

Karşılama bölümünden, oturma bölümüne, servis alanına kadar özel olarak tasarlanan Audi Exclusive Atölye, misafirlerine günün çok ötesinde bir mekân ve zaman hissi veriyor. Sofistike bir sadelik içeren renklerle özel olarak dekore edilen Audi Exclusive Atölye’nin karşılama bölümü huzur ve keyif veren bir alana dönüşüyor. Audi Butik ürünlerinin de sergilendiği bu bölüm, seçkin müşterilerin Audi Exclusive Atölye’nin hayran bırakan dünyasına ilk adım attığı yer. Butik araç servisinin öncü örneği Audi Exclusive Atölye’nin servis alanı ise hizmet verdiği Audi modelleri gibi, tasarım ve mühendisliğin mükemmel bir birlikteliğinin kanıtı… S, RS, A8 ve R8 modellerinin bakımı için özel olarak geliştirilen bilgisayar ve elektronik cihazlar ile minimalist mimari tasarımı buluşturan servis alanı, misafirlere bir modern sanat galerisinde oldukları hissini veriyor. Üstün Audi teknolojisinin bu hayran bırakan dünyasına dalıp da iş yaşamının gelişmelerinden kopmak istemeyenler için günümüz teknolojisinin getirdiği tüm ihtiyaçları karşılayacak ekipman konuklarının kullanımına hazır durumda. Ayrıcalıklı Audi kullanıcıları, bu huzur ve keyif anlarında bir yandan şeffaf atölyede araçlarına yapılan işlemleri izlerken diğer yandan sunulan özel ikramlarla farklı bir deneyim yaşıyor.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir