Audi AG’ye Türk Yetkili Servis Damgası!

By on 10 Ağustos 2012

AUDI AG’nin dünya çapında yetkili servisleri arasında gerçekleştirdiği “Twin Cup Dünya Finali”nde Türkiye Audi’yi temsil eden Doğuş Oto Maslak ikinci oldu. Böylece, bu yarışmada 4 yılda Türkiye’den 3 yetkili servis ilk üçe girme başarısı elde etmiş oldu

AUDI AG’nin 2006 yılından bu yana satış sonrası hizmetler alanında görev alan personelinin gelişimi ve yeni teknolojilere adapte olmasını sağlamak için küresel çapta düzenlediği Audi Twin Cup, bu yıl Berlin’de gerçekleşti. Yarışmaya 41 ülkeden 234 Audi teknisyeni katıldı. Yarışmada, ekipler, teknik bilgi ve müşteri memnuniyeti temelinde birçok servis yetenekleri yarıştı.

Önceki yıllara oranla, halen Audi servislerinin tümünde mükemmel hizmet için bir ön koşul olan, teknisyen ve hizmet danışmanları arasındaki etkin işbirliğinin çok daha ön plana çıkarıldığı yarışmada tüm takımlar için ortak görevler hazırlandı. Katılımcılar, araçlardaki hataları teşhis ederek, optimum çözümleri bulmak ve müşteriyle iletişim becerilerini sergiledi.

2012 Audi Twin Cup’un kazananı Avusturyalı ekip olurken, Türkiye Audi’yi temsil eden Doğuş Oto Maslak ekibi ise ikinci sırada yer aldı. Üçüncü ise, Alman ekibi oldu. Doğuş Oto’nun ikinciliği, Doğuş Otomotiv-Audi yetkili servislerinde çalışan Türk teknisyenlerinin, Audi Twincup’taki büyük başarısını ve bu başarının aslında tesadüf olmadığını gözler önüne seriyor. 2008’den beri yapılan yarışmalarda, Türkiye’den katılan ekipler 3 kez ilk üçe girme başarısını gösterdi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir