Audi A3 Ailesinin Yeni Üyeleri Frankfurt’ta!

By on 09 Eylül 2013

Audi, IAA Frankfurt Motor Show’da başarılı model ailesi A3’ün yeni üyelerini sergiliyor. Audi standında ayrıca markanın amiral gemisi A8’in makyajlı versiyonu ve gelecek dönem tasarımlarının ve teknolojisinin izlerini yansıtacak olan konsept modeli de yerini alıyor.

Audi’nin başarılı model ailesi A3’ün yeni üyeleri, Frankfurt Motor Show’da otomobil tutkunlarını bekliyor.

A3 Cabriolet, Audi’nin Fuar’da öne çıkan en önemli A3 üyesi: Şık ve zarif çizgileriyle göz alıcı bir tasarıma sahip A3 Cabriolet, ultra yüksek dayanıklı çelik içeren  kompakt Cabrio gövde yapısıyla, dört yetişkin için geniş bir alan sunuyor. Selefine göre daha rahat yaşam alanıyla A3 Cabriolet’nun 1.4 TFSI  ve 1.6 TDI motor seçenekleriyle satışa sunulması planlanıyor.

Audi Sport quattro conceptFrankfurt Motor Show’da, Audi’nin amiral gemisi A8’in makyajlanmış halinin ilk gösterimi de yapılıyor. Daha güçlü motorlar, yeni destek sistemleri ve yenilikçi Matrix LED far teknolojisiyle A8’de tampon tasarımı, kaput ve far tasarımındaki değişiklikle hemen dikkat çekiyor. Kullanılan krom detaylar da aracın görsel zenginliğini vurguluyor.

Audi’nin, yine gelecek dönem tasarımlarının ve teknolojisinin izlerini yansıtacak olan konsept modeli de Frankfurt Fuarı’nda ziyaretçileri bekleyecek.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir