Aston Martin, Göz Alıcı İki Otomobilini İlk Kez Cenevre’de Tanıttı

By on 08 Mart 2017

Aston Martin, göz alıcı iki otomobilini ilk kez 87. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıttı. Aston Martin ile Red Bull İleri Teknolojiler arasındaki süregelen işbirliğinin ürünü olan AM-RB 001, teknolojik yenilikle büyüleyici ayrıntılara sahip tasarımın aynı araçta birleşerek ortaya kelimenin tam anlamıyla modernliği yansıtan bir hiper otomobil çıkarmasının en iyi örneği olarak dikkat çekiyor.

Q by Aston Martin - Collection_02

Aston Martin, son olarak Q by Aston Martin kişiselleştirme hizmetinin daha da güçlendirilmiş hali “Q by Aston Martin – Collection” isimli koleksiyonunu da Cenevre’de katılımcıların dikkatine sundu. Aston Martin, kişiselleştirme hizmetini daha da genişleterek ısmarlama spor arabalar sınıfında yeni bir dönemi başlattı. Q by Aston Martin, güçlendirilmiş tasarım ve müşteri etkileşimi düzeyleri sayesinde müşterilere yalnızca kendilerinde bulunan benzersiz bir Aston Martin yaratabilmeleri için sınırsız seçenekler sunan çok katmanlı bir yapıya büründü. “Q by Aston Martin – Collection”; Aston Martin Türkiye distribütörü D&D Motorlu Araçlar ayrıcalığı ile Türkiye’de de satışa sunuluyor.

Q by Aston Martin - Collection_11

2012 yılında ilk kez uygulamaya konan Q by Aston Martin, o tarihten bu yana büyük bir değişim geçirdi. Aston Martin Başkan Vekili ve Kreatif Direktör Marek Reichman, “Hizmetimizin temellerini daima güçlendirmeye gayret ettik ve bu sayede hep başarılı sonuçlar aldık. Şimdi de müşterilerimizle daha yakın işbirliği içerisinde çalışıp kişiselleştirme hizmetini bambaşka bir boyuta taşıyoruz.” dedi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir