Aşkını caddeye yaz Renault’dan Sevgililer Günü yemeği kazan…

By on 13 Şubat 2012

Renault, Twitter üzerinden başlattığı “Aşkını Caddeye Yaz” kampanyasına tweet’leriyle katılanlar arasından seçilen beş kişiye sevgilileriyle birlikte geçirecekleri bir yemek hediye ediyor. 11-15 Şubat arasında, yazacakları aşk tweetlerinin başına “#askinicaddeyeyaz” hash tag’ini koyanlar kampanyaya katılmış olacak.  

Renault, Sevgililer Günü için bir sosyal medya kampanyası başlatıyor. Twitter hesabı olan herkesin yer alabileceği “Aşkını Caddeye Yaz” kampanyasına katılmak isteyenler, #askinicaddeyeyaz hash tag’i ile komik aşk tweet’leri yazacaklar. Ancak bu tweet’leri daha eğlenceli kılmak için kampanyanın bir koşulu var: Her mesaj, bagaj, jant, lastik ve sinyal kelimelerinden en az ikisini içermek zorunda! Twit’i yazan herkes kampanyaya katılmış olacak.

Cadde’den canlı yayın

Kullanıcıların belirlenen koşullarda atacakları tweet’ler Bağdat Caddesi’nde kurulan bir stant üzerindeki LED panelinden canlı olarak yayınlanacak. Renault Türkiye yetkilileri tarafından seçilecek en komik 5 tweet’in yazarı sevgilileriyle birlikte Suada’da iki kişilik bir yemek kazanacak.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir