Araç Kiralamada Turizm Oscarı 3.Kez Avis’in Oldu…

By on 20 Aralık 2012

Türkiye’nin öncü ve lider araç kiralama şirketi Avis, Skalite 2012 Ödülleri’nde yine yılın “En İyi Araç Kiralama Şirketi” unvanına layık görüldü. Türk turizminin Oscar’ı olarak kabul edilen Skalite Ödülü’nü üçüncü kez kazanan Avis, kaliteli hizmet yaklaşımı, yaygın erişimi ve yüksek marka algısıyla en yüksek oyu alan araç kiralama şirketi oldu.

Avis Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici, araç kiralama sektörünün turizm sektörü ile karşılıklı olarak birbirini besleyen iş kolları olduğunu hatırlatarak, turizm sektörünün gelişmesi ve büyümesinin araç kiralama sektörüne olumlu yönde katkı sağladığını belirtti. Avis Türkiye olarak 2 yılda 2 kat büyüme projelerini başarı ile tamamlayarak, alınan Skalite ödülü ile bu başarı hikayesini taçlandırmış olduklarını ileten Ekici, 6 yıldır üst üste Avis Türkiye olarak bağlı bulundukları bölgede müşteri memnuniyetinde birinci olduklarını, hızlı büyüme hikayesinin yanısıra, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinde elde ettiği başarılar ile Avis Türkiye’nin diğer Avis ülkeleri tarafından örnek alınan bir model haline geldiğini belirtti. 2013 yılında da aynı oranda büyümenin yanısıra yapacakları yeni ofis yatırımlarıyla yaygınlıklarını daha da arttırmayı planladıklarını sözlerine ekledi.

1998 yılından beri Türk turizm sektörünün en iyilerini bir araya getiren Skalite Ödülleri’nde bu yılın adayları, Türkiye’deki tüm Skal Kulübü’nün üyeleri tarafından oylandı. Bu yıl Istanbul Hilton Convention Center’da 15.’si düzenlenen Skalite Ödülleri gecesinde toplamda 22 kategoride ödül verildi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir