Almanya Merkezli Oettinger’den Volkswagen Golf Modifikasyonu

By on 29 Temmuz 2020

Tanıtımıyla birlikte tasarım dinamikleriyle meraklılarını ikiye bölen 2020 Volkswagen Golf için en büyük tehditlerin başında yeni Seat Leon geliyor.

Özellikle karakteristik olarak çok daha iddialı bir noktaya getirildiğine dair görüş birliliğinin olduğu Leon için de meraklı bekleyiş devam etmekte. Golf cephesinin asfalta çıkış sürecindeki önceliği, beraberinde bazı beklentilerin cevaplanması konusunu da kısa sürede sonuca kavuşturacak gibi.

2020-volkswagen-golf-2

Nitekim modelin modifikasyon projeleri de kendisini kademeli olarak göstermeye devam ediyor. Almanya merkezli Oettinger tarafından araç sahiplerinin dikkatini çekecek parçalar üzerine kurduğu geliştirme kiti, aracı çok daha sportif ve dikkat çekici bir noktaya getiriyor.

2020-volkswagen-golf-5

Ekibin Golf için paylaştığı kit kapsamında 360 derecelik bir dokunuşu görmek mümkün. Ön bölümde parçalı tamponlarla kendisini hissettiren bu değişimler, yan marşpiyel ve difüröz gibi parçalarla çepe çevre devam ediyor.

2020-volkswagen-golf-7

Arka bölümde bir spoiler de yine dinamiklerde baskın olan parçalar arasında. Jant konusuna da el atan Oettinger1, özel tasarım paketi 18 inçlik ebatla tamamlıyor.

2020-volkswagen-golf-4

Tüm parçaların bir araya gelmesiyle birlikte fabrika çıkış bir GTi hissiyatının yaratıldığını da söyleyebiliriz. Oettinger önümüzdeki günlerde Golf R dinamiklerine de etki edecek bir paketle karşımıza çıkacak.

2020-volkswagen-golf-6

2020-volkswagen-golf-8

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir