Alfa Romeo’dan Benzinli Fiyatına Dizel Kampanyası

By on 20 Ekim 2015

Alfa Romeo, Ekim ayında 999 TL aylık taksitle ve benzinli fiyatına dizel motorlu bir Alfa Romeo Giulietta sahibi olma imkanı sunduğu kampanyasıyla ön plana çıkıyor. Dizel motorlu Alfa Romeo Giulietta modelinin anahtar teslim başlangıç fiyatını 79 bin 299 TL olarak benzinli model versiyonu ile eşitleyen Alfa Romeo, Ekim ayında yeni bir otomobil alacaklara benzersiz ekonomiklikte bir fırsat sunuyor. Bununla birlikte nakit alımlarda başlangıç versiyonu hariç diğer versiyonlarında 5 bin TL’ye varan indirimler sunan Alfa Romeo, kredi alımlarda ise Koç Fiat Kredi desteğiyle aylık 999 TL ödemeli 48 aya varan kredi kullanım imkanları da sunuyor.

“Benzinli Fiyatına Dizel” sloganıyla yeni bir satın alma kampanyası başlatan Alfa Romeo, dizel motorlu Alfa Romeo Giulietta modelinin anahtar teslim başlangıç fiyatını 79 bin 299 TL olarak benzinli model versiyonu ile eşitledi. Ekim ayında dizel motorlu yeni bir otomobil alacaklara benzersiz nitelikte ekonomik fırsatlar sunan Alfa Romeo, nakit alımlarda ise ayrıca 5 bin TL’yi aşan indirim fırsatı sunuyor. Ayrıca, Ekim ayı boyunca Alfa Romeo Giulietta satın alma kararı veren Alfa Romeo severlere avantajlı kredi kullanım imkânları sunuluyor. Koç Fiat Kredi desteğiyle farklı kredi fırsatları da sunan Alfa Romeo, Ekim ayı boyunca aylık 999 TL’lik taksitle 34 bin 800 TL’ye 48 ay vade ve yüzde 1.16’lık faizle kredi imkânı da sağlıyor.

Alfa Romeo Giulietta’da 1.4 litrelik 120 ve 170 HP’lik benzinli motor seçeneklerinin yanı sıra 1.6 litre 105 HP’lik turbo dizel motor seçeneğine yer veriliyor. Alfa Romeo Giulietta’nın en güçlü motor seçeneğini ise 1.8 litre 240 HP’lik benzinli motor versiyonu oluşturuyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir