Alfa Romeo’dan Avantajlı Kampanyalar

By on 19 Ekim 2016

Alfa Romeo’nun lüks kompakt sınıftaki temsilcisi yenilenen Giulietta için düzenlenen kampanya ile sunduğu avantajlı faiz oranlarıyla yarısını 2016 Ekim ayında peşin, kalan yarısını ise Ekim 2017’de ödeyerek satın alma imkânı sunuluyor.  50 bin TL’ye 24 ay vade ve yüzde 0.99 faizli eşit ödemeli kredi kullanma imkânının da bulunduğu kampanyada Alfa Romeo Giulietta’ya uygun ödeme şartları ile sahip olma fırsatı sunuluyor.

Ekim ayında Giulietta’ya özel kampanyasıyla dikkat çeken Alfa Romeo, müşterilerine tercih ettikleri modelin yarısını 2016 Ekim ayında peşin ödeyerek yepyeni bir Alfa Romeo’ya sahip olabilmelerini sağlıyor. Müşteriler tercih ettikleri Giulietta modelinin kalan yarısını ise 2017 yılının Ekim ayında ödeyebiliyor.

Bununla birlikte kampanyada 50 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 0.99 faizli eşit ödemeli kredi imkânı da sunuluyor. Alfa Romeo Giulietta, Türkiye’de 1.6 litrelik 120 HP güç üreten JTDM turbo dizel motor ve hem manuel hem TCT otomatik şanzıman seçeneklerinin yanı sıra 1.4 litre 170 HP’lik benzinli ve TCT şanzımanlı versiyonuyla satışa sunuluyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir