Alfa Romeo’dan 6 Bin TL’ye Yaklaşan İndirim Fırsatı!

By on 15 Haziran 2012

Alfa Romeo Türkiye, tüm ürün yelpazesi için geçerli olan ve Koç Fiat Kredi desteğiyle hayata geçen Haziran ayı kredili alım kolaylıklarıyla yine dikkat çekiyor. Tüm fiyatlarını Euro’dan TL’ye çevirerek değiştiren Alfa Romeo Türkiye, Alfa Romeo Finans aracılığıyla 30 bin TL’ye 15 ay vadeli ve % 0.97 faizli kredi kullanma imkânı sunuluyor.

Haziran ayı boyunca 6 bin TL’ye yaklaşan indirimlerle 51 bin 385 TL’den başlayan fiyatlarıyla dikkat çeken Alfa Romeo Giulietta, 1.4 litrelik 120 ve 170 HP’lik benzinli motor seçeneklerinin yanı sıra 1.6 litre 105 HP’lik turbo dizel motorla tercih edilebiliyor. Alfa Romeo Giulietta’nın en güçlü motor seçeneğini ise 1.8 litre 235 HP’lik benzinli motor versiyonu oluşturuyor. 170 HP’lik 1.4 litrelik Multiair motor seçeneğinde ise çift kavramalı modern TCT otomatik şanzıman isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor.

Alfa Romeo Türkiye, Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Alfa Romeo Finans kanalıyla start verdiği Haziran ayı kampanyası kapsamında özellikle Giulietta modelinde sunduğu avantajlar ile ön plana çıkıyor. 51 bin 385 TL’den başlayan satış fiyatına sahip Alfa Romeo Giulietta’yı tercih edecek müşterilere, 30 bin TL için 15 ay vade ve % 0.97 faiz oranı avantajıyla kredi kullanma imkânı sunuluyor.

Alfa Romeo Giulietta’da 1.4 litrelik 120 ve 170 HP’lik benzinli motor seçeneklerinin yanı sıra 1.6 litre 105 HP’lik turbo dizel motor seçeneğine yer veriliyor. Alfa Romeo Giulietta’nın en güçlü motor seçeneğini ise 1.8 litre 235 HP’lik benzinli motor versiyonu oluşturuyor. 170 HP’lik 1.4 litrelik Multiair motor seçeneğinde sunulan ve tüm dünyada gerçekleşen satışlar içinde kısa sürede % 15’lik oranda paya erişme başarısı gösteren çift kavramalı modern TCT otomatik şanzıman ise isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor. Alfa Romeo’nun 6 ileri vitesli yeni otomatik şanzımanı, geleneksel otomatik şanzımanlara göre daha yüksek bir sürüş konforu ve sportiflik sunarken, daha yüksek vites değiştirme hızı, manuel ya da otomatik mod arasında seçim yapma imkânı ve vites değiştirme sırasında sıfıra yakın güç kaybı ile başarısını kanıtlıyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir