Alfa Romeo’dan 1 Yıl Sonra Ödemeli %0 Faizli Kredi Kampanyası!

By on 17 Şubat 2013

Alfa Romeo, çok özel kampanyalarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Alfa Romeo’dan “Yarısını Şimdi, Yarısını Seneye Öde Kampanyası” ile yine farkını ortaya koyuyor. Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Alfa Romeo Finans ayrıcalığıyla müşterilere tercih edecekleri Alfa Romeo modelinin satış tutarının yarısını Şubat 2013’te nakit, geri kalanı ise %0 faiz oranı ile Şubat 2014’te ödeme imkanı sunuluyor.

Kampanya kapsamında Alfa Romeo Giulietta modeli Şubat ayı boyunca 53 bin 700 TL’den başlayan satış fiyatlarıyla, Alfa Romeo MiTo modeli ise 46 bin TL’den başlayan fiyatlarla otomobil severlerin beğenisine sunuluyor.

İtalyan stili sportifliği ile zarafet anlayışını birleştiren Alfa Romeo, Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Alfa Romeo Finans kanalıyla düzenlediği Şubat ayı kampanyası kapsamında Giulietta ve MiTo modellerinde sunduğu avantajlar ile dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında, 53 bin 700 TL’den başlayan satış fiyatına sahip Alfa Romeo Giulietta modelini ve 46 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Alfa Romeo MiTo modelini tercih edecek müşterilere, araç fiyatının yarısını kredilendirme imkanı sunuluyor. Kampanya kapsamında Alfa Romeo müşterileri, Şubat ayı kampanyası kapsamında tercih edecekleri Alfa Romeo modelinin satış tutarının yarısını Şubat 2013’te nakit öderken, geri kalanını ise kredilendirerek Şubat 2014 tarihinde  % 0 faiz oranı ile tek taksitte ödeyebilecekler.

Aylık 1079 TL Taksitle Alfa Romeo Giulietta Sahibi Olma Fırsatı

Kampanya kapsamında 36 aya kadar vadeli kredi kullanmak isteyen Alfa Romeo müşterileri, Giulietta modeline 36 ay vadeli 0.35% faiz oranıyla 36 bin TL kredi kullanarak, aylık 1.079 TL eşit taksit ile sahip olma imkanına kavuşuyor. Alfa Romeo MiTo modeli için ise 30 ay vadeli 0.33% faiz oranı ile 30 bin TL kredi imkanından yararlanan müşteriler, aylık 1.063 TL eşit taksitle hayallerinin otomobiline sahip olabiliyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir