Alfa Romeo Modellerine 1 Sene Sonra Ödemeli Kredi Kampanyası!

By on 24 Eylül 2012

Alfa Romeo Türkiye, tüm ürün yelpazesi için geçerli olan ve Koç Fiat Kredi desteğiyle hayata geçen Eylül ayı kredili alım kolaylıklarıyla yine dikkat çekiyor. Tüm fiyatlarını Euro’dan TL’ye çevirerek değiştiren ve Eylül ayı sonuna kadar % 3’lük ÖTV farkını karşılayan Alfa Romeo Türkiye, Alfa Romeo Finans aracılığıyla Eylül ayında Giulietta veya MiTo satın alacak müşterilerine 1 yıl sonra geri ödemeli kredi imkânı sağlıyor. Kampanya kapsamında müşteriler, tercih edecekleri Alfa Romeo modelinin satış tutarının yarısını şimdi nakit öderken, geri kalanını ise kredilendirerek tam 1 yıl sonra ödeyebilecekler.

Eylül ayı boyunca Alfa Romeo MiTo modeli 46 bin 740 TL’den; Alfa Romeo Giulietta modeliyse 51 bin 320 TL’den başlayan satış fiyatlarıyla yeni bir otomobil satın almayı hedefleyen müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Alfa Romeo Türkiye, Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Alfa Romeo Finans kanalıyla start verdiği Eylül ayı kampanyası kapsamında hem Giulietta hem MiTo modelinde sunduğu avantajlar ile ön plana çıkıyor. 51 bin 320 TL’den başlayan satış fiyatına sahip Alfa Romeo Giulietta’yı veya 46 bin 740 TL’den başlayan satış fiyatına sahip Alfa Romeo MiTo’yu tercih edecek müşterilere, araç fiyatının tam yarısı kredi tutarı kadar kredilendirme imkânı sunuyor. % 3 ÖTV farkının karşılandığı kampanya kapsamında müşteriler, tercih edecekleri Alfa Romeo modelinin satış tutarının yarısını şimdi nakit öderken, geri kalanını ise kredilendirerek tam 1 yıl sonra tek taksitte ödeyebilecekler.

2013 Eylül ayında tek taksitle ödeme seçeneğinin yanı sıra % 0.75’den başlayan faiz oranlarıyla ve 12 ay vade seçenekleriyle 30 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkânı da yine aynı kampanya kapsamında Alfa Romeo severlerin ilgisine sunuluyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir