Alfa Romeo Giulietta’ya Özel Yarısını Şimdi, Yarısını Seneye Öde Kampanyası!

By on 17 Kasım 2012

Alfa Romeo, Koç Fiat Kredi desteğiyle hayata geçen Kasım ayı kredili alım kolaylıklarıyla yine dikkat çekiyor. Tüm fiyatlarını Euro’dan TL’ye çevirerek değiştiren Alfa Romeo, Alfa Romeo Finans aracılığıyla Kasım ayında Giulietta satın alacak müşterilerine 1 yıl sonra geri ödemeli kredi imkânı sağlıyor. Kampanya kapsamında müşteriler, tercih edecekleri Alfa Romeo modelinin satış tutarının yarısını şimdi nakit öderken, geri kalanını ise kredilendirerek tam 1 yıl sonra ödeyebilecekler.

Kasım ayı boyunca Alfa Romeo Giulietta modeli 53 bin 700 TL’den başlayan satış fiyatlarıyla yeni bir otomobil satın almayı hedefleyen müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Alfa Romeo, Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Alfa Romeo Finans kanalıyla start verdiği Kasım ayı kampanyası kapsamında Giulietta modelinde sunduğu avantajlar ile ön plana çıkıyor. 53 bin 700 TL’den başlayan satış fiyatına sahip Alfa Romeo Giulietta’yı tercih edecek müşterilere, araç fiyatının tam yarısı kredi tutarı kadar kredilendirme imkânı sunuyor. Kampanya kapsamında müşteriler, tercih edecekleri Alfa Romeo modelinin satış tutarının yarısını şimdi nakit öderken, geri kalanını ise kredilendirerek tam 1 yıl sonra tek taksitte ödeyebilecekler.

2013 Kasım ayında tek taksitle ödeme seçeneğinin yanı sıra % 0.89’dan başlayan faiz oranlarıyla ve 30 ay vade seçenekleriyle 30 bin TL’ye kadar kredi kullanma imkânı da yine aynı kampanya kapsamında Alfa Romeo severlerin ilgisine sunuluyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir