mouse ile üzerine gelince

Adrenalin, Tutku: Ford Ranger XLT

By on 23 Eylül 2019
IMG_20190620_220708_291

Piyasada ki beklentiyi üst sıralara taşımayı başaran Yeni Ranger heyecanları, tüm Ford Showroomlarını sarmış durumda. Bir dizi sürükleyiş bana göre. Tutku, adrenalin ve ölçümlenmemiş heybeti ile sarmaş dolaş olmaya refleksi ile biz hazırız! Ya siz?

Yeni Ranger’da gerçekleşecek değişimler ile artık daha güçlü ve dayanıklı hale geldi. Güç aktarma sisteminde ki devilasyon, teknoloji ile bütünleştiğinde test için sabırsızlandığınızı gelen tepkilerden anlayabiliyorum.

Yeni nesil motor 2.0 litre Ford EcoBlue Motor Euro 6.2 emisyon ölçümlerini karşılamaktadır. Düşük devirde yüksek tork çıkışı ile düşük yakıt tüketimi ve sessiz rölanti değişimlerin arasında sıralanabilir. XLT 170PS/420Nm , Wildtrack 213PS/500Nm, Raptor 213PS/500Nm ile yüksek güç ve tork değerleri sağlanmıştır. Yeni 10 ileri vistesli Tam Otomatik Şanzıman seçeneği ile makasları derin açacağına benziyor. Güç Yeni Ranger ‘ın kolları arasında.
XLT ile yüksek taşıma kapasitesi, Wiltrack ile yolda fark edilir göz alıcı şöhreti, Raptor ile cesareti ile zorlu parkurlarda üstün konfor ihtiyaçlarınızı sonuna kadar yaşayacaksınız.

özen

XLT serisi ile Geliştirişmiş Sürücü Destek Toknoloji ile donatılmıştır. Yokuş kalkış destek sistemi, hız kontrol sistemi, ayarlanabilir hız sınırlandırıcı, TPMS, Rom Devrilme Kontrol Sistemi, TSC Römork Kontrol sistemi ile ezber bozmaya hazırız.Yeni Ranger Wildtrack serisinde Anahtarsız çalıştırma sistemi, Çarpışma önleme yardımcısı, Şerit takip sistemi, Akıllı hız sınırlandırıcı ile artık daha güvendesiniz.

Yeni Raptor ile seçilebilir sürüş modları enfes Off-Road turlarına sizi hazırlayacak, eminiz! Çim çakıl – Çamur kum – Kaya Tırmanışı- Spor Seçilebilir Sürüş Modları sisteme entegre. Ford Performance direksiyon simidi, vites değiştirme kulakçıkları ve çeki kangası şasi ile birlikte sunulmaktadır.

Soğutucu orta konsol, yüksek bağlama kancaları, krom ön ızgarada değişimler, krom barlar, 16’ 17’ 18’ jant seçenekleri, tavan rayları(wildtrack) , Bi-Xenon Far(wildtrack), arka park sensörü, Easy lift Bagaj kapağı, 7 hava yastığı ve SYNC III ile daha keşfedecek çok yolumuz var.

Daha fazla adrenalin için test sürüşüne bekleriz!

Özen ACAR

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir