8 Yaş ve Altı Tüm Peugeot Modellerine Ücretsiz Yol Yardım Hizmeti…

By on 13 Şubat 2015

Türkiye’nin her yerinde 8 yaş ve altı tüm Peugeot sahipleri “Peugeot Assistance” hizmetinden 7/24 ücretsiz olarak faydalanabilecekler. Hem de hiçbir ilave sözleşme imzalamaya gerek kalmadan ve hiçbir kilometre sınırı olmadan…

8 Yıl ücretsiz yol yardımı

Peugeot müşterileri, Türkiye’nin her yerinde kazalar veya yolda kalmalarına neden olabilecek arızalar karşısında güvende. 8 yaşına kadar tüm Peugeot’lar artık ücretsiz yol yardım hizmetinden faydalanabiliyorlar. Tüm Peugeot sahipleri bu hizmetten hiçbir ek sözleşme imzalamadan ve hiçbir kilometre sınırı olmadan, zahmetsiz ve masrafsız bir şekilde yararlanabilecekler. Türkiye’de ilk kez Peugeot’da, 8 yaşına kadar tüm araçlar için yol yardım hakkı korunacak.

Peugeot Assistance ile kişiye özel hizmet

Bu hizmetten yararlanmak için (0212) 292 26 26 numaralı Peugeot Assistance hattını aramak yeterli. Peugeot müşterileri, 7 gün/24 saat bu hattan ücretsiz hizmet alabilecekler. Yol yardım ekipleri, aracın bulunduğu noktaya gelerek, sorunu yerinde çözecek ya da gerektiği taktirde Türkiye’nin 55 noktasında hizmet veren en yakın Peugeot Yetkili Servisi’ne çekilmesini sağlayacak. Aracın yola devam edemediği ve onarımın aynı gün tamamlanamadığı durumlarda, Peugeot sahipleri bir yedek veya kiralık araç tahsisine de hak kazanabilecek. Gidilecek mesafeye göre, Peugeot sahibine ve yolcularına ulaşım veya konaklama desteği de sağlanabilecek.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir