7 bin 500 TL’yi Aşan İndirimli Lancia Delta’ya Çok Özel Kredi Fırsatı!

By on 24 Eylül 2012

Lancia Türkiye, silindir hacmi 1600 cc’ye kadar olan motorlara gelen ÖTV artışını Eylül ayı sonuna kadar karşılıyor. Fiyatlarını Euro’dan TL’ye değiştiren Lancia Türkiye’nin ayrıca Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Lancia Finans ayrıcalığıyla sunduğu cazip kredi kampanyası da dikkat çekiyor.

Lancia Türkiye’nin 7 bin 500 TL’yi aşan bir indirimle satışa sunulan Lancia Delta modeli için yarısı Eylül 2012 tarihinde peşin ödemeli, kalan yarısı ise tam 1 yıl sonra geri ödemeli özel kredi kampanyası, 30 Eylül tarihine kadar sürecek. Kampanya kapsamında Lancia Finans kanalıyla 30 bin TL’ye kadar % 0.89 faizle kredi kullanma ayrıcalığı sunuluyor.

Tofaş çatısı altında yer alan ve Eylül ayı sonuna kadar ÖTV farkını karşılayan Lancia Türkiye, Lancia Delta modeli için 7 bin 500 TL’yi aşan indirim kampanyası ve sunduğu çok özel kredi olanaklarıyla dikkat çekiyor. Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Lancia Finans kanalıyla düzenlenen kredi kampanyası kapsamında, Eylül 2012’de araç fiyatının yarısı kadar peşin ödeme yapacak olan müşteriler, kalan yarısını ise tam 1 yıl sonra tek taksitte ödeme imkânına sahip oluyorlar. 30 Eylül’e kadar sürecek özel kredi kampanyası kapsamında Lancia Finans ayrıcalığıyla 30 bin TL’ye kadar % 0.89 faizle kredi kullanma fırsatı da sunuluyor.

Eylül ayı boyunca 53 bin 660 TL’den başlayan fiyatıyla lüks kompakt sınıfta yer alan Lancia Delta’nın en çok tercih dizel otomatik versiyonu ise 59 bin 180 TL’lik fiyatıyla ön plana çıkıyor. Lancia Delta’da 6 havayastığı, Absolute Handling System,  LED aydınlatma teknolojili ön ve arka farlar, çift bölgeli otomatik klima, direksiyondan kumandalı MP3’lü radyo-CD çalar, krom dış pencere çerçeveleri, deri Alcantara koltuk döşemesi, elektrikli katlanabilir ve ayarlanabilir ısıtmalı yan dikiz aynaları, viraj içi aydınlatan ön sis farları, karartılmış arka yan camlar, deri direksiyon ve vites topuzu, kaydırılabilir/katlanabilir arka koltuk ve 16 inçlik hafif alaşımlı jant gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir