300 Beygirlik Yeni Jaguar F-TYPE Türkiye’de

By on 29 Eylül 2017

2.0 litre 300 bg Turbocharged Ingenium Benzinli Motor seçeneği ve 144.300 Euro’dan başlayan fiyat ile Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcıları’nda satışa sunulan F-TYPE için şimdi Jaguar Care Bakım Paketi ile 3 yıl boyunca periyodik bakım da ücretsiz.

2012 yılında pazara sunulduğundan bu yana, global pazarda segmentinin en çok satan spor otomobili olarak yerini sağlamlaştırıp, 160’a yakın ödül kazanan F-TYPE, başarısını makyajlı alüminyum gövdesi ve yeni Ingenium motor seçenekleri ile devam ettiren gerçek bir İngiliz spor otomobil.

Yarış otomobillerinden ilham alan, şiddeti kademeli olarak artan bir sese sahip Aktif Spor Egzozu ile Jaguar F-TYPE’ın yeni 2.0 litre 300 bg Turbocharged Benzinli motoru, güçlü ve verimli bir performansın yanısra, Akıllı Sürekli Değişken Valf Kaldırma Kontrolü, E-wastegate ve değişken hacimli yağ pompası dahil olmak üzere çeşitli yenilikçi teknolojiler içeriyor. Olağanüstü güç, daha az işletim maliyeti ve Jaguar F-TYPE’ın dinamik performansında temel bir yenilik sunuyor.
İç kısımda hafif ve ince koltuklar, daha etkileyici bir stil, daha fazla alan ve çok daha fazla konfor sağlarken bir dizi yeni iç kaplama ve malzeme seçeneği, Jaguar F-TYPE’a daha egzotik bir hava kazandırıyor.
Kabinin merkezinde yepyeni bağlantı ve eğlence özellikleri sunan yeni nesil Touch Pro haber/eğlence sistemi, son derece hızlı tepki veren, üst düzeyde sezgisel kullanıcı arayüzü ve net grafiklerle Jaguar’ın şimdiye kadar sunduğu en gelişmiş haber/eğlence sistemidir.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir