Şık Tasarımıyla Dikkat Çeken 2020 Hyundai Sonata Hakkında Her Şey

By on 07 Mart 2019
sik-tasarimiyla-yeni-tanitilan-2020-hyundai-sonata-hakkinda-her-sey-4

Sonata, çok uzun yıllardır hayatımızda bulunuyor. İşte bu önemli modelin yenisi Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı.

sik-tasarimiyla-yeni-tanitilan-2020-hyundai-sonata-hakkinda-her-sey-3

Gerçekten şık bir tasarımı bulunan 2020 Hyundai Sonata, sportif çizgileriyle dikkatleri üzerine çekmeyi biliyor. Arka tasarımını kişiden kişiye değişmesine rağmen çok beğenmediğimiz otomobil, esas olarak New York Auto Show kapsamında görücüye çıkartılacak deniyor.

sik-tasarimiyla-yeni-tanitilan-2020-hyundai-sonata-hakkinda-her-sey-5

Şimdi verilen bilgilere göre otomobil selefine oranla biraz daha uzun ve geniş bir gövde üzerine kuruluyor. Koyu sarı renk seçeneğiyle Volkswagen Arteon modelini akıllara getiren 2020 Hyundai Sonata, şık tasarlanan bir kokpit tasarımıyla geliyor.

sik-tasarimiyla-yeni-tanitilan-2020-hyundai-sonata-hakkinda-her-sey-6

Çift rengin kullanıldığı kokpit, sürücüye odaklanıyor. Kahverengi deri koltukları lüks çizgisini pekiştiren otomobil, içeride sadece tercih edilen direksiyon simidiyle bir soru işareti oluşturuyor. Burada daha iyi görünen bir direksiyonun tercih edilebileceği söyleniyor. Dış tasarımında herkesin hoşuna gitmeyecek çok kollu jantlar tercih edilen yeni Sonata, boyutu gereği arkasında geniş bir yaşam alanı sunuyor deniyor.

sik-tasarimiyla-yeni-tanitilan-2020-hyundai-sonata-hakkinda-her-sey-2

Tam olarak New York Auto Show kapsamında detaylanacağı söylenen otomobilin, yılın ikinci yarısında satışa çıkacağı verilen bilgiler arasında yer alıyor. Modelin satış fiyatı hakkında ise henüz resmi olarak açıklanmış bir detay bulunmuyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir