Mercedes-AMG GT Makyajlandı

By on 05 Şubat 2019
fghfgh

İlk olarak 2014 yılında üretilen Mercedes-AMG GT, SLS AMG’den sonra Mercedes-AMG tarafından geliştirilen ikinci otomobil. GT,GT S ve GT C olmak üzere üç alternatifi olan model hem Mercedes’in hem çoğu otomobil severin de göz bebeği konumunda.

asdad21

Üretiminin üzerinden çok zaman geçmemesine rağmen üretici cephesi modeli makyajlama kararı aldı. Bu makyaj operasyonu ile birlikte yeni egzoz boruları, dış tasarıma özel yeni detaylar, güncellenmiş LED farlar ve park sensörleri ile beraber çalışan park asistanı eklenmiş.

dfgdfg

Coupe ve Roadster’ın standart özellikleri arasında, adaptif “Highbeam Assist” LED farlar, 12.3-inç dijital gösterge paneli, dokunmatik kontrol düğmelerine sahip nappa AMG performans direksiyonu, V8 tasarımında orta konsol, 19 inç AMG jantlar, ısıtmalı koltuklar, AMG performans egzozu, anahtarsız çalıştırma ve otomatik klima kontrolü var.

gyfj4565

Güncellenen Mercedes-AMG GT, Coupe ve Roadster’da versiyonlarında, 476 beygir ve 630 Nm tork üreten 4.0 litrelik çift turbo V8 bir motora sahip. GT S Coupe ve Roadster modelleri ise bu değerleri 522 beygir ve 670 Nm torka kadar çıkartıyor. Son olarak, GT C Coupe ve Roadster modelleri ise 557 beygir ve 680 Nm tork üretmeyi başarıyor.

4635dfg

Mercedes-AMG GT’nin coupe versiyonun yurt dışı fiyatının 136 bin dolardan, cabrio versiyonunun ise 151 bin dolardan başladığını da hatırlatalım.

dg3453435

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir