Karşınızda Yeni Peugeot 2008

By on 19 Haziran 2019
YENI PEUGEOT SUV 2008_01

Peugeot, otomotiv dünyasında tamamen yeni bir deneyim yaşamak isteyenler için yeni SUV 2008’i sunuyor. Yenilikçi ve heyecan verici bir otomobil deneyimi yaşatma vizyonuyla hareket eden Peugeot, çok yönlü bir sürüş deneyimi için son derece modern bir yorum getiriyor.

Yeni Peugeot SUV 2008, boyutlarıyla gerçek bir SUV duruşu ortaya koyarken son derece güçlü ve özgün bir tasarım yaklaşımıyla dikkat çekiyor.

YENI PEUGEOT SUV 2008_02

Peugeot’nun sahip olduğu bilgi birikiminden ve deneyimden sonuna kadar yararlanıyor ve yeni nesil i-Cockpit® 3D de dahil olmak üzere en gelişmiş teknolojileri bünyesinde barındırıyor.

Yenilikçi güç ve aktarma organlarıyla dikkat çekerken; kullanıcıya elektrikli, benzinli ve dizel olmak üzere her biri yüksek verimlilik seviyesine sahip üç farklı motor seçeneğinden birini seçme imkânı tanıyor.

Dünya değişiyor, ve her alanda olduğu gibi otomotivde de yeni çözümler ve yeni cevaplar bekleniyor. 208 yıllık köklü geçmişiyle Peugeot markası, enerji geçişi alanındaki taahhüdünü sürdürüyor.

YENI PEUGEOT SUV 2008_04

Yeni Peugeot SUV 2008, geleceğe dair heyecan ve güven verici vizyonumuzu gözler önüne seriyor. Teknolojinin ve keyif almanın bir arada uyum içinde olabileceğini ve bir otomobilin de şaşırtma gücüne sahip olduğunu gösteriyor. Her bir sürüşü keyifli bir yolculuğa dönüştürürken kullanıcılara ihtiyaç duydukları mobilite çözümünü sağlıyor.
Yeni Peugeot SUV 2008, kompakt SUV pazarının kalbini oluştururken, Peugeot ürün gamını başarıya götüren değerleri bünyesinde barındırmakla kalmıyor; tasarım, inovasyon ve teknoloji noktasında daha da ileriye taşıyor.

YENI PEUGEOT SUV 2008_07

Dünyanın SUV’si olmaya aday yeni Peugeot SUV 2008, 2019 yılının sonundan itibaren satışa sunulacak. Üretimi ise Avrupa pazarı için Vigo tesisinde ve Çin pazarı için Wuhan tesisinde gerçekleşecek.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir