“INDICATA; ANLIK-GÜNCEL-GERÇEK 2.el araç pazar bilgisi sunar.”

By on 13 Kasım 2018
görsel2

INDICATA, 1996 yılında Danimarka’da kurulan, Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Asya Pasifik’te olmak üzere 21 ülkede 500’den fazla çalışanı ile online yeniden pazarlama ve otomotiv IT çözümlerinde dünya lideri olan AUTOROLA Grubun bir markasıdır.

1903x600-towidth-100-slider2

Günde 400 bin üzerinde ikinci el online araç ilanını robotlar ile anlık olarak tarayan, pazarın yaklaşık %98’ini analiz eden, insansız, kişisel yorumların katılmadığı, manuel olarak datanın pazardan toplanmadığı, geçmiş datalar yerine anlık, bugünkü pazara göre ticaret yapılmasını sağlayan pazardaki tek yazılım olan INDICATA, otomotiv sektörü ve bağlantılı sektörlerde 2.el araç faaliyetlerinde bulunan 1500’den fazla kullanıcısına gerçek zamanlı pazar analizi sağlıyor.

görsel3

Otomotiv bayilerinden, filo ve kiralama şirketlerine, bankalardan sigorta şirketlerine kadar geniş bir yelpazedeki kullanıcılar, 2.el bir aracın değerini 2 sn. içinde görerek zaman kazanmak, araç fiyatı dışında araçla ilgili en güncel, en doğru ve anlık pazar verisine ulaşarak 2.el ticaretini gerçekleştirmek, 2.el faaliyetlerinde karlılıklarını arttırmak, performanslarını ölçmek ve işlerini rakamlarla yönetmek üzere INDICATA’yı çözüm ortağı olarak seçmiş bulunmaktadır.

1903x600-towidth-100-slider3
2.el araç stoğunuzu INDICATA ile daha iyi yönetin…

INDICATA platformu, veriye dayalı bilgileri sunarak rekabet avantajı sağlar ve operasyonel verimliliği artırmak için yol gösterir.

https://www.indicata.com.tr/

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir