Ailenin Ağır Abisi Yüzünü Gösterdi: 2019 Volkswagen Touareg

By on 20 Aralık 2017
2019volkswagentouaregspy2

Yeni jenerasyon Jetta için resmi kaynaklarından paylaştığı görsellerle birlikte Detroit Otomobil Fuarı‘nda adından söz ettirmek isteyen Volkswagen, casuslardan kaçamama geleneğini de başarılıyla sürdürmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz mart ayında Polo ile birlikte karşımıza çıkan 2019 model yıllı yeni jenerasyon bu kez üretime hazır haline en yakın şekilde kameralara yakalandı. İlk gördüğümüz andan itibaren tasarım anlamında önemli değişimler barındıracağını tahmin ettiğimiz modelin, yeni çıkan fotoğraflarıyla birlikte bu beklentilerin ne denli doğru olduğunu da görebiliyoruz.

2019volkswagentouaregspy3

Tanıtım tarihiyle ilgili henüz net bir bilginin bulunmadığı Touareg’in, şu anda görmekte olduğumuz hazırlıklı hali aklımıza “Acaba Detroit’te bir sürpriz olur mu?” sorusunu da getirmiyor değil. Ortaya çıkan fotoğraflara bakıldığında gerek ön gerekse arka tarafından çok daha üst seviye bir görünüm vadedildiğini söyleyebiliriz. Artırılmış krom detaylarla bezenen ön bölümde farları da içerisine alan bir tasarım çizgisi kullanılıyor. Arka bölümde ise ışıklandırma yapısı tamamen değiştirilirken “Touareg” yazısının büyük katlarla merkeze alınmış olması dikkatlerden kaçmıyor.

2019volkswagentouaregspy4

Lamborghini Urus‘ta da gördüğümüz altyapı paylaşımını yeni Volkswagen Touareg’de de görmeyi bekliyorduk ki burada da yanılma olasılığımız yok diyebiliriz. Audi Q7 ile aynı platform üzerine inşa edilen aracın R-Line versiyonu da masada gözüken parçalar arasında. Volkswagen’in Detroit’i es geçmesi durumunda, nisan ayındaki Pekin Otomobil Fuarı‘nda tanıtabileceği söylenen 2019 Volkswagen Touareg ile ilgili gelişmeleri Türkiye’nin en iddialı otomobil haber portalı otosevdasi.com üzerinden takip edebilirsiniz.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir